header-img
Svetainės žemėlapis
Versija neįgaliesiems
“Radviliada – 2019”. Muzikinis spektaklis “Basso Ostinato”
Pradžia:2019-09-08 - 17:00
Pabaiga:18:30

VšĮ „Senųjų menų studija“ pristato projektą – Basso Ostinato. Tai interaktyvus muzikinis spektaklis, kuriamas basso ostinato (pasikartojanti boso balso melodinė figūra) muzikinės linijos pagrindu. Projektas tiesiogiai įtraukia publiką į baroko epochos istorinę tikrovę: rūmų aplinką, sumaniai išnaudojamą režisieriaus bei scenografo bei autentišką garsą ir judesį, kuriuos sukuria senosios muzikos ir šokio profesionalai. Baroko meno kalba – afektai, tiesiogiai širdį pasiekiančios emocijos, kurias žiūrovai atpažins muzikoje ir šiuolaikinėje režisūroje. Paslaptis, nuostaba, įtampa, netikėtumas ir atpažįstami senų mafijos filmų stereotipai – tai spektaklio ingredientai, kuriame žiūrovas tampa ne tik stebėtoju, bet ir dalyviu. O kai į visa tai dar įsipainioja mafijos prieskonis…

 

Nustebinti žiūrovą ir keisti išankstines nuostatas barokinio meno atžvilgiu“ – toks pagrindinis projekto režisieriaus Adriano Schvarzsteino tikslas.

Dalyvauja:

Nerijus Masevičius, Rūta Vosyliūtė (vokalas), Esteban Mazer (klavesinas, Ispanija), Martin Daniel Zorzano (violonė, Meksika), Ieva Baublytė (išilginės fleitos, arfa, šalamaja), Agnese Kanniņa (barokinis smuikas, Latvija), Saulius S. Lipčius (barokinė gitara, liuto forte), Jūratė Širvytė-Rukštelė (šokėja)