header-img
Svetainės žemėlapis
Versija neįgaliesiems
Arūno Bėkštos tapybos darbų paroda „Kėdainių kaklaraiščiai ir kiti regėjimai“
Pradžia:2023-11-09 - 15:00
Pabaiga:2023-12-05 - 17:00
Adresas:Paeismilgio g. 12 B
Telefonas:+370 347 51778

Lapkričio 9 d. 15.00 val. Daugiakultūriame centre vyks Arūno Bėkštos tapybos darbų parodos „Kėdainių kaklaraiščiai ir kiti regėjimai“ atidarymas ir kūrybinės dirbtuvės, jungiančios literatūrą ir dailę.

Pristatydamas parodą apie save Arūnas Bėkšta rašo: ar esate kada klaidžioję po Vilniaus, Kėdainių ir kitų senamiesčių kiemus, tarpuvartes ir siauras gatveles, stebėję jų sienas, raudonus stogus, bažnyčių smailes? Man senojo miesto architektūra tapo įkvėpimu. Dėl to, turėdamas daugiau laisvo laiko, neretai leidžiuosi su fotoaparatu ir eskizavimo bloknotu į senamiesčius. keliauju šen ir ten, dairausi, škicuoju, fotografuoju. O tada iš nuotraukų ir eskizų gimsta paveikslai.
Po atidarymo kviečiame į kūrybines dirbtuves, jungiančias literatūrą ir dailę. Arūnas Bėkšta tapo daug vadinamųjų “literatūrinių vizijų”, kurias įkvepia literatūros kūriniai. Tai gali būti fragmentas iš romano, poezijos posmas ar net atskira eilutė, sužadinanti vaizduotėje viziją, kurią būtina užfiksuoti.
Parodos autorius Arūnas Bėkšta pakvies dalyvius nupiešti savo regėjimą apie perskaitytą eilėraštį. Dalyvių meniniai gebėjimai, nesvarbu, svarbu idėjos.

Renginys nemokamas.

Paroda veiks iki gruodžio 5 d.