header-img
Svetainės žemėlapis
Versija neįgaliesiems
Angelės Šimoliūnienės trimačio vaizdo tapybos darbų paroda „Praskleidus uždangą“
Pradžia:2024-01-05 - 15:00
Pabaiga:2024-02-03 - 17:00
Adresas:Paeismilgio g. 12 B
Telefonas:+370 347 51778
Angelės Šimoliūnienės trimačio vaizdo tapybos darbų paroda „Praskleidus uždangą“

Nuo sausio 5 d. Daugiakultūriame centre eksponuojama Angelės Šimoliūnienės trimačio vaizdo tapybos darbų paroda „Praskleidus uždangą“ .

Paroda veiks iki vasario 3 d. 

Savo kūrinius Angelė Šimoliūnienė sulygina su vaikais, kurie į pasaulį ateina per mus – kartu atveria požiūrį į pasaulį ir parodo, kas yra už jo ribų.
Kad galėtų kurti, autorei ypač svarbi atmosfera ir vyraujanti energetika, kuri, pasak kūrėjos, keliaudama jos kūnu ir rankomis padeda sukurti jausmais persmelktus paveikslus.
Angelė Šimoliūnienė – daugiau nei 20 metų dirbo pedagoginį darbą. Yra baigusi Trečiojo tūkstantmečio psichologiją, paremtą vakarų ir rytų filosofija. Taip pat mokėsi Holistinio sveikatos ugdymo institute, Prancūzijoje yra baigusi mokslinės aromaterapijos institutą.
Šiuo metu Angelė mokosi Art akademijoje Meno ir dailės istoriją. Platus domėjimasis žmogaus dvasiniu pasauliu leidžia sukurti nematytus ir išskirtiniu unikalumu pasižyminčius paveikslus. Kad ir kaip gyvenime būtų sunku, Angelę Šimoliūnienę prie tikslo visada veda pagalba kitiems. Pripažinimo sulaukė menininkės darbai Anglijoje – trys A. Šimoliūnienės darbai tarptautiniame „Golden Time Talent“ konkurse gavo labai aukštus įvertinimus, vienas jų pieštas pirštais.