МІСТО КЕДАЙНЯЙ ВІДКРИТЕ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ! KĖDAINIAI TOWN IS OPEN TO UKRAINIANS!
KĖDAINIAI ATVIRI UKRAINIEČIAMS!
МІСТО КЕДАЙНЯЙ ВІДКРИТЕ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ!
KĖDAINIAI TOWN IS OPEN TO UKRAINIANS!
***
🇱🇹 Kviečiame apsilankyti Ukrainos piliečius Kėdainių krašto muziejuje ir jo padaliniuose!
Kėdainių krašto muziejaus bei Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centro gidai taip pat kviečia ukrainiečius ir į ekskursijas po Kėdainių miesto senamiestį.
ℹ️📞Informacija dėl ekskursijų:
Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centras tel. +370 655 22245, el.p. turizmas@kedainiutvic.lt
Kėdainių krašto muziejus tel. +370 347 53685, el.p. kedainiumuziejus@gmail.com
***
🇺🇦 Запрошуємо громадян України відвідати Кедайняйський районний м у з е й та його філії.
Екскурсоводи Кедайняйського краєзнавчого музею та Кедайняйського центру інформації туризму та бізнесу проведуть екскурсії по старому місту Кедайняй (англійською або російською мовами).
ℹ️📞Інформація/реєстрація:
Кедайняйський інформаційний центр туризму та бізнесу, тел.
+370 615 24880, turizmas@kedainiutvic.lt
Кедайняйський краєзнавчий музей, тел.
+370 347 53685, kedainiumuziejus@gmail.com
Ми чекаємо на Вас!
***
We are inviting Ukrainian citizens to visit Kėdainiai Regional Museum and its branches.
Guided tours in Kėdainiai Old Town (in English or Russian) are being offered to Ukrainians by Kėdainiai Regional Museum and Kėdainiai Tourism and Business Information Centre.
ℹ️📞Information / registration:
Kėdainiai Tourism and Business Information Centre, phone: +370 615 24880, turizmas@kedainiutvic.lt
Kėdainiai Regional Museum, phone: +370 347 53685, kedainiumuziejus@gmail.com
#СлаваУкраїні #StandWithUkraine