Informacija planuojantiems dalyvauti renginyje – muzikinis gatvės teatro spektaklis “Gekumen”
Jau šeštadienį, gegužės 15 d., 20 val. susitinkame prie Kėdainių krašto muziejaus gimtadienio šventėje – muzikiniame gatvės teatro spektaklyje “Gekumen”!
INFORMACIJA PLANUOJANTIEMS DALYVAUTI:
Kėdainių krašto muziejus ir “Senųjų menų studija” visų planuojančių dalyvauti prašo BŪTI ATSAKINGAIS, KANTRIAIS IR SUPRATINGAIS, LAIKYTIS VISŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ!
Prie renginio pradžios vietos (Didžioji g. 19) bus vykdoma visų dalyvių registracija. Prašome atvykti ankščiau, nesudaryti eilės, laikytis saugaus atstumo registruojantis. Jei neturėsite priemonių, reikalingų duomenų užpildymui, mes jomis pasirūpinsime ir jas dezinfekuosime po kiekvieno užsiregistravusio.
Mes visais įmanomais būdais stengsimės užtikrinti mūsų visų saugumą – būsime pasirūpinę dezinfekcinėmis rankų priemonėmis registracijos bei renginio metu.
Renginio metu, išskyrus atlikėjus, visų maksimaliam sveikatos saugumui užtikrinti, prašome dėvėti medicinines kaukes ar respiratorius. Jei neturėsite kaukių, mes jomis, pagal galimybes, aprūpinsime. Kaukių gali nedėvėti tik tie asmenys, kurie dėl savo sveikatos būklės jų dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei.
Kadangi būsime lauke, prašome būriuotis ne didesnėmis nei 5 asmenų arba dviejų šeimų ir (ar) dviejų namų ūkių narių grupėmis ir laikytis saugaus, ne mažesnio kaip 2 metro atstumo, vienas nuo kito ar nuo kitų asmenų grupių.
Jeigu jaučiatės prastai, įžvelgiate viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymius (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), į renginio vietą prašome nevykti.
Renginio metu nevartokite maisto ir gėrimų.
Visą informaciją apie renginį galite rasti mūsų šioje muziejaus Facebook paskyroje, muziejaus interneto svetainėje www.kedainiumuziejus.lt arba renginio nuorodoje Muzikinis gatvės teatro spektaklis “Gekumen”
Būkime sveiki, laikykimės visų saugumo reikalavimų, būkime supratingi ir kantrūs vieni kitiems.
Viso renginio metu bus filmuojama bei fotografuojama. Vaizdai bus naudojami socialiniuose tinkluose bei interneto svetainėse.