header-img
Svetainės žemėlapis
Versija neįgaliesiems
Jolitos Puronaities – Lubienės personalinė paroda “Trukmė”
Pradžia:2022 4 gegužės - 11:00
Pabaiga:2022 1 liepos - 17:00
Adresas:Didžioji g. 19
Jolitos Puronaities – Lubienės personalinė paroda “Trukmė”

 Iki 2022 m. liepos 1 d. Kėdainių krašto muziejaus Vinco Svirskio salėje eksponuojama Jolitos Puronaitės – Lubienės personalinių darbų paroda.

 

Apie autorę:

Nuo 1996 m. gyvenu, dirbu ir kuriu Kauno rajone. Tapybos pleneruose, grupinėse ir personalinėse parodose dalyvauju nuo 2015 m. 

Meno pasauliu domiuosi nuo vaikystės, tačiau pati, bent dalele, prie jo prisiliesti išdrįsau tik prieš kelerius metus. Po ilgų ieškojimų ir įvairių dailės mokyklos slenksčių peržengimų – neperžengimų, savarankiškai pradėjau vaikščioti ir tebevaikštau kūrybinio džiaugsmo ir kančių ašmenimis.

Prisilietusi prie tapybos paslapčių, mėgaujuosi ekspresyvios abstrakcijos potėpiais, meditatyviniais susitikimais su drobe, dažais ir teptuku, kūrybiniais proveržiais ir atsitiktinumo stebuklais. Tapyba man suteikia puikią galimybę akimirkai būti “čia ir dabar” bei išsilaisvinti laisvėje – nelaisvėje.

Atradusi tapybą, intuityviai vadovaujuosi “ragavimo vidumi” klasika: eiti, klausyti, žiūrėti, uosti, liesti, ragauti. Esu šių pojūčių “sugertukas” ir visa tai transformuojasi į mano drobes ir kūrybą.